NEJSME VELCÍ, ALE UMÍME VELKÉ VĚCI

Mezi naše hlavní činnosti patří reklamní výroba a tisk, zpracováváme grafické návrhy a připravujeme originální a kreativní reklamní kampaně. Specializujeme se na lokální trhy.

Kdo jsme?

Jsme rodinná společnost působící na trhu již od roku 2000. Zabýváme se nejen reklamní výrobou a tiskem, ale máme i vlastní grafické studio, kde pro naše zákazníky připravujeme originální a kreativní reklamní kampaně.

Co nabízíme?

Portfolio našich činností zahrnuje kompletní grafickou a předtiskovou přípravu v oblasti maloformátového i velkoformátového digitálního a offsetového tisku. Tiskneme na nejmodernějších tiskových strojích, nabízíme další zpracování tiskovin v knihařské dílně. /široká škála dokončovacích prací?

Vytiskneme pro Vás jakékoli prezentační materiály, učebnice, technické příručky i studentské závěrečné práce. Pro Vaši propagaci vyrobíme reklamní plachty, reklamní tabule, polepy automobilů a výloh nebo veletržních expozic, zrealizujeme design interiéru domácnosti nebo firemních prostor.

Portfolio našich činností je koncipováno tak, abychom mohli uspokojit veškeré potřeby zákazníků v oblasti reklamy a tisku.

 • Jsme profesionálové
  Práci opravdu umíme a děláme ji rádi.

 • Jsme spolehliví
  Dbáme na kvalitu, spolehlivost a rychlost. Vaše tiskoviny vytiskneme na počkání, nebo co nejrychleji to půjde. Nemožné do hodiny, zázraky do druhého dne…

 • Jsme osobní
  Na každém našem zákazníkovi nám záleží, pro jeho spokojenost děláme maximum.

 • Jsme kreativní
  Nabízíme nejen kvalitní tisková řešení, ale i kreativní a neotřelé nápady. Spolupracujeme s architekty a designéry, vytváříme originální řešení Vašich požadavků.

 • Jsme kvalitní
  Díky špičkovým technologiím, kterými disponujeme a pečlivě vybíraným materiálům nabízíme tu nejvyšší kvalitu, a to i v malých nákladech.

 • Jsme společensky odpovědní
  Není nám lhostejný osud těch, kteří si sami pomoci nemohou. Proto pomáháme mimo jiné zlepšit těžký život dětem postižených cystickou fibrózou. Více o našich společensky prospěšných aktivitách najdete na www.centrumtisku.cz/pomahame

 • Jsme se studenty na jedné vlně
  Pro studenty nejen rádi tiskneme jejich závěrečné práce, ale podílíme se i na pořádání studentských akcí. Spolupracujeme s vysokými školami a podporujeme i řadu studentských organizací. Studenti jsou pro nás zdrojem inspirace. Ti nejlepší nám pomáhají na našich reálných projektech.