Naší práci důvěřují:
malí - střední - i velcí.
Jsme tu s Vámi.

V rámci naší spolupráce

V rámci naší podnikatelské činnosti spolupracujeme s řadou nejen brněnských vysokých školy. Se studenty pracujeme na našich podnikateských projektech, vedeme bakalářské a diplomové práce, podílíme se sponzorsky na pořádání různých studentských akcích.

Sponzorujeme a participujeme i na dalších společenských, kulturních nebo sportovních akcí.

PLES JAKO BRNO - 1. března 2014

V letošním roce jsme se stali jedním z partnerů "Plesu jako Brno" konaného ve Wannieck Gallery již potřetí. Tento ples se stává jednou ze stěžejních akcí města Brna s účastí více jak 600 návštěvníků.

DOVOLTE NÁM PŘEDSTAVIT NAŠE REFERENCE

Pomáháme

"CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA DRUHÝ DECH NA PODPORU DĚTÍ S CYSTICKOU FIBRÓZOU"

6. prosince 2013 se konala charitativní módní přehlídka s názvem "DRUHÝ DECH" pořádaný agenturou Verona. Výtěžek akce byl určen pro děti postižené cystickou fibrózou (více o nemoci). Kromě spousty partnerů, kteří se podíleli na realizaci akce a také slavných osobností, kteří přispěli ať už penězi nebo svojí přítomností, hlavní náplní přehlídky byla dražba fotografií osobností vyfocených s dětmi, které touto nemocí trpí. Na fotkách jste mohli vidět například Danu Batulkovou, hvězdy seriálu Gympl nebo pořadu Na Stojáka, také bněnského herce proslaveného nejen seriálem Ordinace v Růžové zahradě Lukáše Hejlíka. Fotky fotografa Pavla Berana, které byly předmětem dražby a vytěžené peníze slouží na podporu rodin s takto vážně nemocnými dětmi jsme tiskly my v našem Centru Tisku a poskytli jsme je pro dražbu zdarma. Akci jsme podpořili i dalšími tiskovými materiály (pozvánky, pop-up stěna se sponzory atd.) ...

Fotografie z akce naleznete na níže uvedených odkazech:

http://lonskyt.rajce.idnes.cz/Galavecer/
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3705434732497&type=1&l=039607ca09

Jsme rádi, že pomáháme a pomáháme jenom díky Vám, našim zákazníkům! Vážíme si toho!